banner366
Akademi Lise Karamürsel Şubesi eğitim kervanına katılacak

18 Nisan 2017 Salı 11:15

banner346
 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı, Akademi Lise kervanına Karamürsel ilçesini katmak için hazırlıklarını sürdürüyor. Dört katlı binada hizmet verecek olan Akademi Lise Karamürsel Şubesi, önümüzdeki günlerde eğitimin hizmetine sunulacak.

 

ÇALIŞMALAR BAŞLADI

Büyükşehir Belediyesi’nin eğitime yönelik en değerli projeleri arasında yer Akademi Lise; İzmit, Gebze ve Gölcük’ün ardından şimdi de Karamürsel’e uzanmaya hazırlanıyor. Büyükşehir Belediyesi kısa bir süre önce Karamürsel’e Akademi Lise kazandırmak için çalışmalarını başlattı.

 

DÖRK KATLI MODERN BİNA

Akademi Lise Karamürsel Şubesi Kayacık Mahallesi Ali Rıza Arslanalp Cad. No: 6 adresindeki dört katlı modern bir binada hizmet verecek. Her katı 600 metrekare olan binanın birinci katında; danışma, el sanatları atölyesi, sergi salonu, idareci ve ofis personeli odaları, toplantı salonu, bilgi işlem odası, rehberlik odaları, güvenlik odası ve lider öğrenciler odası yer alacak. İkinci katta spor salonu, fitness salonu ve soyunma odalarının yanı sıra , internet sınıfı, cep sinema salonu, öğretmen odası ve mutfak bulunacak. Binanın üçüncü ve dördüncü katında ise, satranç sınıfı, test kitapları arşiv odası, bay-bayan mescit, rehberlik odası, öğretmenler ve divaniyeler, 100 kişilik konferans salonu, kütüphane, kafe ve teras kafe ile mutfak yer alacak.

 

HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Karamürsel Akademi Lise binasındaki hazırlıklar sürüyor. Bina içindeki çalışmaların bitmesiyle Karamürselli gençler ilçelerindeki Akademi Lise’ye kavuşacak.

Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner339

banner376

banner374

banner377

banner149

banner378

"Türkiye'nin tohum üretimi bir milyon tonu...
- Türkiye Tohumcular Birliği Başkanı Yılmaz: - "1990'da 97 bin ton olan sertifikalı tohumluk üretimi 2002...

Haberi Oku