banner328
Hedef Gelecek Çayırova'da

18 Nisan 2017 Salı 10:59

 Türkiye’nin alanında en yetkin hocalarına akademik kadrosunda yer veren İstanbul Medeniyet Üniversitesi işbirliği içerisinde , Milli Eğitim Müdürlüğü’nün de katkılarıyla Çayırova Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Hedef Gelecek” liderlik eğitimi projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Gençlerimize yatırımı, geleceğimizin inşası olarak görüyoruz.” diyen Başkan Şevki Demirci’nin yakinen takip ettiği projenin öğrencileri, bu haftaki derslerini Çayırova’da gerçekleştirdi.


Genç ve Okur Dergisi Editörü Yusuf Temizcan ve Yazar Selim Tiryakiol’un Katılımıyla Yazı Atölyesi

Birbirinden seçkin ve tanınmış katılımcılar ile gerçekleştirilen seminerlerde bu ay yazı atölyesiyle “Hedef Gelecek” öğrencileri “ İyi bir yazı nasıl yazılır?” konusunu işledi. Ne anlattığımız değil, nasıl anlattığımız önemli diyen Genç ve Okur Dergisi Editörü Yusuf Temizcan, öğrencilerle soru alışverişinde bulunarak seminerini gerçekleştirdi. Yazmak için çok okumak gerekir ama çok okumak için çok kitap okumaktan ziyade, iyi kitapları birden fazla okumanın daha iyi olacağını belirtti. Yazar Selim Tiryakiol’un “Nasıl bir dünya tahayyül ediyorsunuz? sorusu üzerine bir atölye çalışması gerçekleştiren “Hedef Gelecek” öğrencileri duygu ve düşüncelerini nasıl kağıda dökmeleri gerektiğini öğrenirken, doğru ve yerinde cümlelerin önemi hakkında bilgi sahibi oldular.

Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner337

banner330

Borsa güne düşüşle başladı
Borsa İstanbul'da BIST 100 endeksi, güne 450,83 puan azalışla 111.708,37 puandan başladı.

Haberi Oku