banner462
GÜNDEM:
Başkan Büyükgöz Muhtarlarla Buluştu

22 Nisan 2019 Pazartesi 14:19


Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Gebze’nin muhtarları ile bir araya geldi. Gebze Belediye binasında bulunan toplantı salonunda gerçekleşen görüşmede Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz mahalle muhtarları ile tek tek tanıştı. Yeni dönemin hayırlı olması dileğiyle sözlerine başlayan Başkan Büyükgöz, “Sayın Cumhurbaşkanımız sizlere “Uç Beylerim” diyor. İnşallah uç beyleri olarak yeni dönemde Gebze’mize mahallerimize güzel hizmetler yapmak, verimli çalışmak temel hedefimiz olacak. Toplumun bizden beklentileri var, yapılmasını istediği hizmetler var. Bizler de bunları iyi analiz ederek öncelikli hayati konuları ele alarak elimizden geleni yapacağız.ORTAK PAYDAMIZ GEBZE

Seçim süreci geçirdik bu dönemde çalışmalar yaptık ve demokrasinin bir sonucu olarak bir aday seçildi. Ortak paydamız Gebze. Gebze’yi geleceğe, çocuklarımıza bırakacağımız bu kenti en üst düzeyde yaşanabilir bir kent olması, yaşam standartlarının yüksek olduğu, insanların mutlu oldukları bir şehir olması temel arzumuzdur” dedi. Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz daha sonra muhtarları tek tek dinleyerek mahalleri hakkında taleplerini aldı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Fatih 7 ay önce

Kuzey marmara otoyolu gebze cıkışı ve köylere iki otobana dagılımını balcık su deposunda kesip yolu yarım bıraktırırsanız o koltuklarda boşuna oturmayın gebzenin ve köylerin gelecegi ve trafik çözümünün tek caresi.

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner463

banner398

banner377

banner149

banner378

Hat 805 İle Kandıra Merkeze Aktarmasız Ulaşım
Büyükşehir, hat 805’in güzergâhını 15 kilometre artırarak 18 Kasım Pazartesi gününden itibaren Kandıra...

Haberi Oku