banner366
GÜNDEM:
Çayırova Gençlerin Ekseninde Dönecek

08 Şubat 2019 Cuma 12:04

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, Çayırova'da ilk kez oy kullanacak 18 yaşındaki genç seçmenler ile çay sohbetinde buluştu. İlçe Başkanı Ekrem Karahan ile İl Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Yasin Pilavcı ve ilçe gençlik kolları yöneticilerinin hazır bulunduğu çay sohbetinde konuşan Çiftçi, yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler aktardı.

Gençlere çok önemli mesajlar veren AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, “Sizlerin öncelikle hedefleri olmalı. Bu seçimde vereceğiniz oy, geleceğe dair hedeflerinizin gerçekleşmesi için çok önemli. Geçmişte hedef koymuş ve hayal kurmuş bir abiniz olarak bu seçimde sizlerden destek istiyorum. 31 Mart’tan sonra geleceğe dair hedeflerinizi birlikte şekillendireceğiz. Kullanacağınız oy bu anlama geliyor” diye konuştu.

SİZE MİHMANDAR OLACAĞIM

Çayırova’ya dair hedef ve hayallerini gerçekleştirmek için AK Parti’nin kuruluşunda siyasete girdiğini anlatan Bünyamin Çiftçi, 2004 yılında meclis üyesi aday adayı, 2007 yılında Milletvekili aday adayı, 2014 yılında Belediye Başkan aday adayı olduğunu belirterek, bugün ise aday olarak karşılarında olduğunu ve Çayırova’ya vefa borcunu ödemek istediğini söyledi. 

Gençlerden ülkeye ve şehre dair hedef belirlemesini isteyen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, “Seçim beyannamemiz kısa bir süre sonra çıkacak. Size rahatça şunu söyleyebilirim ki, önümüzdeki 5 yılın omurgasını gençler üzerine kuracağız. Geleceği sizin ekseninizde planlayacağız. Çayırova sizin ekseninizde dönecek. Bizim hedefimiz bu. Bir genç abiniz olarak sizinle birlikte hareket edeceğiz. Gerek teknolojik, gerekse fiziki bir projeniz olursa kapımız sizlere sonuna kadar açık. Projeniz uygun bir proje olursa sizi hükümetimiz ile buluşturma sözü veriyorum. Yeter ki düşünün, hedef koyun ve hayaliniz olsun. Ben size mihmandar olacağım” diye konuştu.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Haluk hocayı dualarla uğurladık
İsmail Kahraman makale.

Haberi Oku