banner426
GÜNDEM:
CHP'den Kıymetli Konferans

07 Ocak 2019 Pazartesi 11:35

Gebze’deki pek çok sorun kategoriler halinde işlenirken, katılımcılar ilk gün problemleri teşhis edip ertesi gün çözüm noktaları için birlikte yanıt aradılar. Ulaşım, kent yönetimleri, denetim, eğitim, kültür-Sanat, spor ve daha pek çok bölümde Gebze ele alınırken konferansa katılanlar kentte aksayan noktalara teşhisler aradılar. İki gün farklı oturumlarla gerçekleşen bu önemli konferans sonunda pek çok kıymetli bilgi ve veri toplanmış oldu.

Konferansa katılan CHP Gebze İlçe Başkanı Musa Yılmaz, “Akıl ve bilim ışığında önemli bir iş başardık. Hep birlikte çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Çok çalışacağız. Çalışmazsak bunların bir anlamı yok” dedi. Katılan herkese teşekkür eden Yılmaz, “Çok değerli iki gün geçirdik. Herkese teşekkür ederim. Farklı ve yararlı görüşler dinledik. Bir arada hareket ettik, sizlerle bir arada olmaktan dolayı büyük mutluluk yaşadım” ifadesini kullandı. 

Programın kapanış konuşmasını yapan CHP Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun, “Çok güzel bir hafta sonu geçirdik. Emeklerinize sağlık diyorum. Bu programdan çıkan sonuçları arşivime alıp çalışmalarımda kullanacağım. Elde edilen sonuçlardan mutlaka faydalanacağım. Bir arada güçlüyüz, ortak akılla yürümeye ve fikirler üretmeye devam edeceğiz. Bu güzel arama konferansında yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum, en yakın zamanda yeniden birlikte olacağız” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

25.Sünnet Şöleni
Gebze Belediyesinin düzenlediği Geleneksel Sünnet Şöleni’nin 25.si Gebze Kapalı spor Salonunda gerçekleşti....

Haberi Oku