banner426
GÜNDEM:
Çiler, 18 Mart'ı Kutladı

16 Mart 2019 Cumartesi 09:20

banner419

Çiler mesajında şu ifadeler yer verdi;

"18 Mart 1915’ te milli karakterimizin değişmez parçası olan bağımsızlık düşüncemizi tüm Dünya’ ya ispat ettiğimiz, tarihte eşine az rastlanır bir şekilde mücadele verdiğimiz Çanakkale Zaferi’ mizin, bugün 104. Yıldönümüne ulaşmanın gururu içerisindeyiz.

Çanakkale Zaferi’ miz, imkansızlıklara ve yokluklara aldırmaksızın kadının, erkeğin, gencin ve yaşlının bugün üzerinde yaşadığımız toprakları bizlere vatan kılmak için olağanüstü bir gayretle kazandığı; Türk Milletinin nasıl bir azim ve cesaretle yol aldığını kanıtladığı büyük bir zaferdir. Çanakkale Zaferi, bir çok isimsiz kahramanın güç eşitsizliğine rağmen Dünya tarihini değiştirdiği bir kahramanlık hikayesidir.

Büyük bir destana imza atılan Çanakkale Zaferi’ mizin 104. Yıldönümünde, Başta Gazi Mustafa ATATÜRK olmak üzere, yurt topraklarımızı korumak uğruna can veren tüm şehitlerimizi minnet ve saygıyla anarken, tarihe şahit olan şehrimizin daima ziyaret edilmesi ve o anların nesilden nesile aktarılmasının sağlanmasının hepimizin vazifesi olduğunu unutmamamız gereklidir."

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Şayir, Çalışmaları Yerinde İnceledi
Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, yapımı devam eden çalışmaları yakından takip ederek birim müdürlerinden...

Haberi Oku