GÜNDEM:
DARICA'LI ÖĞRENCİLER BİSİKLETLERİNE KAVUŞTU

23 Mayıs 2017 Salı 13:06

Kapalı Spor Salonu’nu dolduran öğrenciler Hacivat Karagöz Oyunu ve çocuk tiyatrosu ile gönüllerince eğlenirken programda kısa bir selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, çocukların hayallerini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.
HER YAŞTA SPOR
Başkan Karabacak, bu yıl ilkini başlattıkları bisiklet dağıtım töreninin ilerleyen zamanlarda devam edeceğini müjdeleyerek, “bugün burada ilkini başlattığımız bisiklet dağıtım programına öğrencilerimizin ve velilerimizin ilgisi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Önümüzdeki yıllarda dağıtılan bisiklet sayısını daha geniş tabanlara yayarak bisiklet kullanımını yaygınlaştıracağız. Özellikle sahil bölgelerimizde bisiklet kullanım alanları oluşturarak her yaştan her vatandaşımızın spor yapmasına imkan sağlayacağız. Gelişmiş ülkelerdeki gibi spor alanları oluşturabilirsek ve vatandaşlarımıza spor yapma imkanı sunabilirsek, hem sağlıklı nesillerin yetişmesine katkı sunar hem de ülke ekonomisine önemli katkı sağlayabiliriz düşüncesindeyim. Bu yıl 4. Sınıflarda okuyan başarılı öğrencilerimizle başlattığımız bu örnek çalışma, ailelerimizi ve öğrencilerimizi başarıya da odaklayacaktır diye düşünüyorum. Eğitim öğretim yılının son günlerine yaklaştığımız bu günlerde öğrencilerimizi tebrik ediyor, eğitim yaşantılarında başarılar diliyorum.” diyerek düşüncelerini açıkladı.
Başkan Karabacak ve ilçe protokolü tarafından dağıtımı yapılan bisikletler için öğrenciler ve veliler Başkan Karabacak’a teşekkür ederken, öğrencilerin mutluluğu yüzlerinden okunuyordu.
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner464

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner377

banner149

banner378

Park ve Bahçelerden Budama Çalışması
Çayırova Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yeşil bir Çayırova için çalışmalarına devam ediyor.

Haberi Oku