banner366
GÜNDEM:
Deprem bilinci aşılanıyor

30 Nisan 2018 Pazartesi 11:33

banner401
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı bünyesinde hizmet veren, Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi’nde deprem eğitimleri verilmeye devam ediyor. Merkezde Büyükşehir Belediyesi personellerinin yanı sıra diğer kurum ve kuruluşlara deprem eğitimleri veriliyor. Bu kapsamda Gıda Tarım ve Hayvancılık Kocaeli İl Müdürlüğü sivil savunma ekibinde görevli 60 personele, uygulamalı deprem eğitimi verildi.    

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK KURUM PERSONELİNE EĞİTİM
Büyükşehir Belediyesi ile Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü arasında gerçekleştirilen protokol çerçevesinde uygulamalı deprem eğitimi yapıldı. Eğitimde deprem anını birebir yaşadıkları simülasyonlu deprem eğitimi gerçekleştirildi. Eğitim sonunda personellere katılım belgesi ve bilgilendirici dokümanlar verildi.   

KURUMLARA DEPREM EĞİTİMİ VERİLİYOR
Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Sismolojik İzleme ve Deprem Eğitim Merkezi’nde teorik ve uygulamalı deprem eğitimleri veriliyor. Çeşitli kamu ve özel kurumların talepleri sonrasında protokoller çerçevesinde gerçekleşen eğitimler, SEKA Park Kültür Evleri bölümünde bulunan merkezde yapılıyor.

banner402
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Gençlerden Bıyık’a Sürpriz
AK Parti Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık’ın aday tanıtım toplantısında Darıca Gençlik...

Haberi Oku