banner366
GÜNDEM:

14 Mart 2019 Perşembe 16:34

Cumhur İttifakı AK Parti Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, Gebze Köşklü Çeşme Mahallesi ve Beylikbağı Mahallesi’nde bulunan MHP temsilciliklerini ziyaret etti. AK Parti Gebze İlçe Başkan Vekili Hakan Kaplaner ve Cumhur İttifakı Meclis Üyesi adaylarıyla birlikte mahalle temsilciliklerini ziyaret eden Büyükgöz'ü, Beylikbağı'nda MHP'li gençler meşalelerle karşıladı.

Ziyarette konuşma yapan MHP Gebze İlçe Başkanı Serkan Kural, “Milliyetçi Hareket Partisi'nin adayı Zinnur Bey ve Büyükşehir'de Tahir Bey’in arkasında duracağız. Bu iki ismin değerleri ortada. Biz MHP teşkilatları olarak adaylarımızın arkasında durabiliyoruz çünkü biz adaylarımıza güveniyoruz. Belediye meclis üyeleri adaylarımızın da kalitesi ortada. Cumhur İttifakı bu milletin özünden çıkan bir ittifak. Biz birilerinin gayrimeşru ittifakları gibi değiliz" dedi.

DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM

Cumhur İttifakı olarak güçlü bir şekilde kazanacaklarına inandığını dile getiren Gebze Belediye Başkan Adayı Zinnur Büyükgöz, "Anadolu coğrafyasında 1071'de başlayan kutlu yolculuğumuzda bu topraklarda yaşamanın bedelini, her karışını şehit kanıyla bulayarak zaten ödemişiz. Toprağın üstünde yaşayanlardan çok fazlası toprağın altında yaşayanlarımız var. Böyle bir vatanda yaşıyoruz. Şühedanın kanıyla suladığı bu toprakları biz asla heba edemeyiz.

Bugün devleti ebed müddet meselesi tartışılıyor. Tüm gönül ve mazlum coğrafyamızın ümitleri Türkiye'dir. Ancak biz ayakta durursak onlar var olacaktır. Cumhur İttifakı'nın gür sesini seçim sandıklarına taşıyıp, oradan sayın liderlerimize kutlu ve yüksek oranda bir sonuç ikram ederiz diye düşünüyorum. Hep birlikte sıkmadık el, girmedik kapı, selam vermedik kişi bırakmayalım" dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Kartal 6 ay önce

Bu sene çok farklı olacak oy kullanmayacak sayısı bi hayli fazla olacak.

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Haluk hocayı dualarla uğurladık
İsmail Kahraman makale.

Haberi Oku