banner490
GÜNDEM:
İLKÇEV'den e- Bayramlaşma

24 Mayıs 2020 Pazar 21:16

 Korona virüs dolayısıyla ülke genelinde #evdekal kampanyası devam ederken, İLKÇEV e-Bayramlaşma programıyla etkinliklerine bir yenisini ekleyerek online olarak faaliyetlerine devam ediyor.

İLKÇEV, Korona Virüs tedbirleri kapsamında;Maske Dağıtımı, Online Kitap Okuma Tahlilleri, Online Bilgi Yarışmaları,Ramazan Kumanya Dağıtımları,Zekat,Fitre ve Sadaka çalışmalarıyla Pandemi sürecinde faaliyetlerine hız kesmeden devam etti.

Gebze İlim Kültür Çevre Gençlik ve Spor Kulübü Derneği (İLKÇEV) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. İlhan Kadıoğlu, bu süre zarfında üyelerimiz ve gönüllülerimiz sürekli bilgilendirilerek, Pandemi tedbirlerine uymaları ve yakın çevrelerinde de bu bilinci oluşturmalarını sağlandı. Kaymakamlık bünyesinde kurulmuş olan Vefa Sosyal Destek projesine katkı sağlandı. Kızılay’ın başlatmış olduğu Kan bağışı kampanyasına üyelerimizle birlikte geniş katılımlı bir destek sağlandı. Yakın çevremizde Covid19 pozitif çıkıp, hastanede tedavisi devam eden gönüldaşlarımızın ailelerine maddi manevi katkılarda bulunuldu. Bu süre zarfında en çok sıkılan grupların başında gelen öğrenciler için, ev ortamında İzcilik faaliyetlerine devam edilerek Evde Kamp Etkinliği düzenlendi. Haydi Çocuklar Camiye adlı projeyle Çocuklara Namaz kılmayı teşvik etmek amacıyla evlerde yarışma programı yapıldı.

Pandemi sürecine göre bundan sonraki süreçte de bu tür etkinlikleri yapmaya devam edeceğiz, dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner377

banner149

banner378

Gebze'de işçi servisi ile hafriyat kamyonu...
Kocaeli'nin Gebze ilçesinde servis minibüsü ile hafriyat kamyonunun çarpışması sonucu 5 kişi yaralandı....

Haberi Oku