banner394
GÜNDEM:
Kan Bağışı Kampanyası

07 Kasım 2017 Salı 16:26


Türk Kızılay’ının başarı ile sürdürdüğü kan bağış kampanyalarına Çayırova Belediyesi’nden de destek gecikmedi. Çayırova ilçesi sınırlarında Kızılay tarafından yapılan tüm kan bağış kampanyalarına her türlü desteği sağlayan belediye, bu kez de Kültür Salonu fuaye alanını Kızılay’a tahsis etti. 

Kan Bağışına İlk Destek Belediye Personellerinden Geldi

Çayırova Belediyesi ve Türk Kızılay’ı Çayırova Şubesi iş birliğiyle kültür salonu fuaye alanında gerçekleşen kan bağışına ilk destek belediye personellerinden geldi. Sosyal sorumluluk bilincini yaptığı her çalışmada taşıyan Çayırova Belediyesi, Kızılay’ın etkinliklerinde önemli rol oynuyor. Belirli zamanlarda gerek ilçe genelinde gerekse de belediye hizmet binası içerisinde kan bağış noktalarına destek sunan kurum, fuaye alanındaki kan bağış kampanyasında en yüksek oranı hedefliyor.

Demirci, “Kızılay Bizim İçin Çok Önemli”

Düzenlenen kan bağışının ilçede sürekli olarak yapılacağını ifade eden Belediye Başkanı Şevki Demirci, belediye olarak Türk Kızılay’ının her zaman yanında olduklarını söyledi. Verilen her damla kanın bir canı kurtardığını ve kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğunu vurgulayan Demirci, kampanyaya destek sunan tüm personellere ve vatandaşlara teşekkür etti.

Sosyal sorumluluk bilincini taşıyan bu hizmetin özellikle büyük bir ilgi görmesi gerektiğini sözlerine ekleyen Demirci, “Kan bağışı insanlık için büyük bir katkıdır. Bu bilinçle bizler kan vererek katkımızı ve desteğimizi insanlığa, Türk Kızılay’ımıza sunduk. Bu sosyal preje de yer alan personellerimize ve tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Güzel bir bağış sayısına ulaşacağımızdan eminim. Çünkü Kızılay ilçemiz, ilimiz ve Türkiye’miz için çok önemli.” dedi. Türk Kızılay’ına 13 kez kan bağışında bulunan ve bronz madalya alan Belediye Başkanı Şevki Demirci, sağlığı el verdiği sürece kan bağışına devam edeceğini söyledi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner339

banner376

banner374

banner346

banner149

banner378

İsmail Kahraman İstişare Kurulu'nda
Gazetemiz Kurucusu ve Devri Alem Belgesel Programı yapımcısı İsmail Kahraman, Kocaeli Aydınlar Ocağı’nın...

Haberi Oku