banner366
GÜNDEM:

13 Şubat 2019 Çarşamba 08:23

Yavuz Selim Spor Kulüp Başkanı Taner Aygün ve yöneticiler tarafından kulüp lokalinde ağırlanan Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, amatör spor kulüplerine yönelik projelerini anlattı.

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Sporun her dalını ilgilendiren projelerimiz var. Özellikle kulüplerin siyasilere bağımlı olmaması için kendi gelir ve giderlerini sağlayacak altyapıyı sağlayacağız. Kulüplerimiz kimseye muhtaç olmayacak." dedi.

"Gebze tüm spor branşlarıyla da bir marka haline gelecek" diyen Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır, "Gençlerimizi spora yönlendirerek sporla ilgili aktiviteler yapmalarını sağlayacağız. Sporu seven ve spor ile anılacak bir şehir olacağız" şeklinde konuştu. 

AMATÖR KULÜPLERİN SORUNLARI ÇOK

Ziyarette konuşan Yavuz Selim Spor Başkanı Taner Aygün, "Kulübümüze gelerek bizleri onurlandırdınız. Spora verdiğiniz destekleri biliyoruz. Göreve geldiğinizde spora ve sporculara destek olacağınıza eminim. Amatör kulüplerimizin birçok sorunu var" ifadelerini kullandı. 

Yavuz Selim Spor Başkanı Taner Aygün, ziyareti nedeniyle Bağımsız Gebze Belediye Başkan Adayı Serap Çakır'a teşekkür ederek, kulüp forması hediye etti.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Haluk hocayı dualarla uğurladık
İsmail Kahraman makale.

Haberi Oku