banner414
GÜNDEM:
MÜSİAD Gebze'de KOSGEB Konuşuldu

13 Eylül 2018 Perşembe 14:19

KOSGEB’e sunulan projelerin ve çalışmaların geri dönüşleri, KOSGEB’den alınabilecek destekler, KOSGEB’in yeni kurum ve kuruluşlara yapmış olduğu tecrübe ve maddi destek içerikleri, KOSGEB eğitimleri ve personel desteklerine değinilen kahvaltıda üyelerin de soruları üzerine soru-cevap kısımlı bir bölüm de gerçekleşti.

 

Bu kapsamda soruları cevaplayan ve belirli konulara açıklık getirmeye çalışan KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan DEMİRCİ, “KOSGEB olarak Gebze'de yapılanmamızı güçlendiriyoruz. Bununla beraber KOSGEB destekleri için projelerini bizlere sunan ve bizden destek bekleyen girişimcilerimize en iyi eğitimi ve hizmeti vermek için ciddi bir çalışma içerisindeyiz. Eğitimler kapsamında girişimcilerimizin her konuda aydınlanması ve girişimcilik adına akıllarında oluşabilecek soru işaretlerine engel olmaya çalışacağız.

 

Bizim için siz işadamlarıyla bu tarz ortamlarda buluşabilmek çok güzel. KOSGEB olarak elimizden geldiğince girişimcilerimizi ve işadamlarımızı aydınlatmaya çalışacağız. Bizleri davet ettikleri için ayrıca MÜSİAD Gebze Şubesine ve MÜSİAD Gebze Başkanı Sayın Nihat YILDIRIM’a teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Programın sonunda MÜSİAD Gebze Başkanı Nihat YILDIRIM, KOSGEB Kocaeli OSB Müdürü Hakan DEMİRCİ ile yeni üyelerin üyelik kartlarını takdim etti ve günün anlam ve önemine binaen fotoğraf çekildi.

Anahtar Kelimeler
MüsiadGebzeKosgeb
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Gebze'de trafik kazası: 4 yaralı
Gebze ilçesinde aynı yerde meydana gelen iki farklı trafik kazasında yaralanan biri ağır 4 kişi tedavi...

Haberi Oku