banner426
GÜNDEM:

20 Şubat 2019 Çarşamba 13:35

banner419

Esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde vatandaşlar tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanan Şayir,  "Dilovası'nı hak ettiği hedeflere birlikte ulaştıracağız. Sevgi ile yola çıktık sevgi ile başaracağız. " dedi.

Şayir, seçim çalışmaları kapsamında Dilovası'nın dört bir yanında yaptığı ziyaretlerde, seçmenlerle gönül bağı kuruyor. Gittiği her yerde “Dilovası'nın bütün dertleri benim derdimdir. Eğitim, sağlık, çevre, işsizlik, güvenlik tüm sorunlar benim sorunlarımdır. Bana güvenin, tüm sorunları çözeceğim” dedi.

"SORUNLARI EL BİRLİĞİ İLE ÇÖZECEĞİZ"

Seçim çalışmalarına hız veren AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Şayir, Dilovası'nda vatandaş ve esnaf ziyaretinde bulundu. Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretleri sırasında konuşan Şayir, “"Biz gönüller almak, Dilovası'nda gönüller yapmak, Dilovası'na hizmetkar olmak için yola çıktık. Vatandaşlarımızla, esnaflarımızla uyum içinde çalışmak, istişare kültürünü güçlendirip yakın ilişkiler kurarak hemşerilerimizi memnun edecek çalışmaları hep birlikte uygulamak istiyoruz. Her ziyaretimizde Dilovamız için farklı bir öneri geliyor ve tek tek not alıyoruz. Kararlıyız, Dilovamıza hep birlikte hizmet sunacağız, sorunları hep birlikte çözeceğiz.” diye konuştu.

SEVGİ İLE YOLA ÇIKTIK SEVGİ İLE BAŞARACAĞIZ

Çok çalışacaklarının altını çizen Şayir, “Yapacağımız çalışmalar insan odaklı olacak. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi gönül belediyeciliği vizyonuyla hareket ederek, vatandaşlarımızın gönlüne girerek, Dilovası'nı hep birlikte yöneteceğiz. Dilovası'nı yeni hedeflere hep birlikte ulaştıracağız. Sevgi ile yola çıktık sevgi ile başaracağız.

Dilovası'nın tüm meselelerini ayrıntılarıyla konuşarak en doğru çözüm yöntemlerini uygulamak istiyoruz. Evlatlarımıza güzel bir geleceği miras bırakmak için, yarınları daha güzel bir Dilovası için çok çalışacağız. Sizlerden "Dua ve desteklerinizi bekliyorum”  ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Devrilen tır trafiği aksattı
Gebze'de devrilen konteyner yüklü tır ulaşımın aksamasına neden oldu.

Haberi Oku