banner366
GÜNDEM:
Yavuz Selim Dursun'u Bağrına Bastı

09 Şubat 2019 Cumartesi 07:28

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun Yavuz Selim Mahallesinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Senelerdir verdiği tapu mücadelesi nedeniyle mahallelilerden takdir toplayan Başkan Adayı Dursun, “Omuz omuza, yürek yüreğe çabaladık. Emek verdik, yan yana yürüdük, kendinizi alkışlamalısınız, örnek bir mücadele sergilediniz, hak ettiğiniz tapularınızı sizlere vereceğiz, artık son bir adım kaldı, 31 Mart akşamı seçimi birlikte kazanacağız.” dedi.

Belediyelerin görevinin vatandaşa hizmet etmek olduğunu kaydeden Recep Dursun, “Belediyeler tüccar değildir. Vatandaşını müşteri göremez. Ben de tüccar değilim, bugüne kadar garibanın, haklının yanında duran bir hukukçuyum. Göreve gelir gelmez, altı aylık bir süre içerisinde tapularınız elinizde olacak. Önce tapunuzu alacaksınız, artından Yavuz Selim ve çevresi için hizmetlerimizi sizlerin istekleri doğrultusunda hızlı şekilde gerçekleştireceğiz.” şeklinde konuştu.

Öte yandan gerçekleştirilen toplantıda Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediye Başkan Adayı Recep Dursun’a olan ilgi ve destek görülmeye değerdi. Erkek ve kadınların katıldığı toplantıda Başkan Adayı Recep Dursun’a mahalle sakinleri “Bugüne kadar bizler için verdiğiniz mücadelenin canlı şahidiyiz. Bizlerin isteği sonrasında aday olduğunuzu biliyoruz, bizler de sizin sonuna kadar arkanızdayız, sizin yanınızdayız.” sözleriyle destek verdi.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Haluk hocayı dualarla uğurladık
İsmail Kahraman makale.

Haberi Oku