GÜNDEM:

13 Mart 2019 Çarşamba 11:56

banner419

Millet ittifakının CHP’li Gebze Belediyesi Başkan Adayı Recep Dursun seçim maratonuna devam ediyor. Başkan Adayı Recep Dursun seçim çalışmaları kapsamında Gebze Trabzonlular Derneğine giderek burada dernek üyeleriyle sohbet etti. “Gebze bugüne kadar üvey evlat muamelesi gördü” diyen Recep Dursun, “Hizmet alamayan bir Gebze var. Yaşayanların mutsuz olduğu bir şehir var. Oysa kaynaklarını doğru kullanan bir Gebze, ülkenin sayılı şehirlerinden birisi olur” dedi.

GEBZE’Yİ GEBZELİLERLE YÖNETECEĞİM

Gebze Trabzonlular Dernek Başkanı Necdet Demirtaş ve dernek üyeleriyle sohbet eden Recep Dursun, “Gebze iyi yönetilmeyi hak ediyor. Her anlamda sorunlu bir Gebze var. Gelecekten umutsuz şehir var. Bu kader değil, bunu değiştirmek elimizde. Ben bir yola çıktım. Yüz gündür sokaklarda vatandaşlarlayım. Senelerini burada geçirmiş, burada emek vermiş birisiyim. Gebze’yi yönetmek, daha doğrusu Gebze’yi Gebzelilerle yönetmek istiyorum. Değişim zamanı geldi” ifadesini kullandı.

BELEDİYENİN NE KADAR BORCU VAR?

Gebze’nin en büyük sorunlarından birisinin kütüphane olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Dursun, “Herhalde hiçbir şehrin apartman katının altında hizmet vermeye çalışan bir kütüphanesi yoktur. Bugün yarın derken kütüphanemiz bir türlü taşınamadı. Kütüphane bu koşullarda hizmet veremez. Dediğim gibi çok sorun var. Dünya kadar para harcanarak Pazar alanları yapıldı. Karşılığında kimse memnun değil. Belediyenin ne kadar borcu olduğunu bilmiyoruz” şeklinde konuştu.
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

19 Mayıs'ta Ulaşım Ücretsiz
Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi'nin Mayıs ayı oturumunda alınan karar ile 19 Mayıs Atatürk'ü Anma,...

Haberi Oku