banner414
İLÇE HABERLERİ:
Başkan Demirci, Çocuklarla Etkinliklere Katıldı

01 Kasım 2018 Perşembe 11:47

Kızılay Haftası Kutlandı

Haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilen Hasbihal Buluşmaları ziyaretinde ilk olarak çocuklarla bir araya gelen başkan Demirci, çocuklarla sohbet ederek onların etkinliklerine katıldı. Ziyareti çerçevesinde tüm çocuklarla yakından ilgilenen Demirci, 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanan Kızılay Haftası etkinliklerinden dolayı çocukları tebrik etti.

 

Hasbihal Buluşmaları Devam Ediyor

Çocukları ziyaret ettikten sonra velilerle bir araya gelen başkan Demirci, burada vatandaşların talep ve önerilerini dinledi. Yapılan yatırımlar hakkında da fikir alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Şevki Demirci, hasbihal buluşmasında projeleride anlattı.

 

Tamamlanan ve hizmete sunulan projelerin, devam edenlerin ve planlananların konuşulduğu hasbihal buluşmasında annelerinde önerilerini alan Demirci, geçtiğimiz yıl başlamış oldukları bu çalışmaya bu yılda aralıksız olarak devam ettiklerini açıkladı. Hasbihal buluşmaları sayesinde vatandaşlarla doğrudan iletişim kurarak ilçede yaşayan her kesimin fikrine önem verdiklerini hatırlatan, aynı zamanda yapılan her bir yatırımın bu noktada şekillendiğini anlatan Demirci, 4,5 yılda katılımcı belediyecilik anlayışı ile birçok hizmeti ilçeye sunduklarını söyledi. Çayırova’nın her alanda gelişmekte olduğunu aktaran Demirci, “İlçemiz, 4,5 yılda çok yatırım kazandı. Gece gündüz çalıştığımız bu yatırım seferberliğinde her detaya dikkat ederek titizlikle çalıştık. Beyan ettiğimiz yatırımlarımızın tamamına ulaştık. Şimdi devam eden projelerimizi tamamlamayı hedefliyoruz. 5 ay gibi bir sürede bu projelerimizide tamamlayarak kullanıma açmayı hedefliyoruz.” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Yaman ve Yılmaz’dan Başkan Çiftçi’ye...
31 Mart seçimlerinin ardından göreve başlaması ile birlikte yoğun tebrik ziyaretleriyle karşılaşan Belediye...

Haberi Oku