GÜNDEM Haberleri Tümü

Kocaeli fuar şehri olacak

BAŞSİAD tarafından SANTEK 2017 fuarının kurulduğu Uluslararası Fuar Merkezi’nde düzenlenen toplantıda konuşan TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz, Kocaeli’yi fuar şehri yapacaklarını söyledi

Başarılı Sanayici İş Adamları Derneği (BAŞSİAD), ‘İş Geliştirme ve Buluşmaları Toplantısı’nı dün Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleştirdi. Farklı meslek gruplarından katılımcıların ve TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz’ün yer aldığı toplantıya BAŞSİAD Başkanı Barış Arat ev sahipliği yaptı. Birliktelikte sektöre, sanayiye ve ticarete dair konular konuşuldu. Programın açılış konuşmasını yapan BAŞSİAD Başkanı Barış Arat, “2014 yılında çıktığımız bu yolda bilinen ve kalıplaşmış SİAD kavramlarından olmayacağımızı belli etmiştik. Bu organizasyonları yapmak adına fikrimize destek olan tüm TÜYAP Kocaeli ekibine teşekkür ederim” dedi.

ÖNEMLİ ADIMLAR ATILDI

KOTO Başkan Vekili Volkan Eryılmaz ise, “Kocaeli artık fuarcılık yolunda ciddi anlamda yol kat etmiş oldu. Kocaeli’yi Anadolu’nun fuarcılık merkezi yapmak için çalışmalara devam ediyoruz. 2018 yılında 7 fuar planlamaya başlamış durumdayız. Bu konuda BAŞSİAD başaralı bir başkana ve yönetim kurulu üyelerine sahip” diye konuştu. TÜYAP Anadolu Fuarları Genel Müdürü Cihat Alagöz de “Bugün bizim açımızdan çok mutlu bir gün. ‘Kocaeli’yi fuar şehri haline getireceğiz’ dedik. Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek fuarcılık şirketi TÜYAP’tır. 38 ayrı sektörde fuarlara imza atıyoruz. Arz ile talebi stratejik bir şekilde buluşturuyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz