EĞİTİM Haberleri Tümü

Başkan Şayir’den öğrencilere LGS Mesajı

Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, hafta sonu yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesi öğrencilere başarı dileğinde bulundu.

Dilovası Belediyesi olarak 20 Haziran Cumartesi gerçekleşecek sınav öncesi okullarda dezenfeksiyon işlemlerini gerçekleştirdiklerini ve sınavın yapılacağı okullarda tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir, ‘Öğrencilerimizden isteğimiz, giriş ve çıkışlarda sosyal mesafeyi korumalarıdır’ dedi.

Başkan Şayir sözlerine şöyle devam etti: Sağlıklı ve mutlu bir gelecek için her zaman öğrencilerimizin yanında olduğumuzu söylemek istiyorum. Çocuklarımızın; eğitim hayatında dönüm noktası olan bu önemli sınavı başarıyla atlatmalarını diliyorum. Eğitim hayatı boyunca bu özel sınavlara hazırlanan çocuklarımızın başarılı olacağını canı gönülden inanıyorum. Hükümetimizin yapmış olduğu eğitim yatırımları geleceğimizi şekillendirecek olan gençlerimizin önünü açmaktadır. LGS sınavına girecek öğrenci kardeşlerimizin de gönüllerinden geçen okullara kavuşacağını düşünüyor, sınava girecek öğrencilerimize tekrar başarılar diliyorum.”

banner567
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz