banner462
POLİTİKA:
AK Kadınlar Seçim Startını Verdi!

25 Ocak 2017 Çarşamba 10:01

 Kadın Kolları yaptıkları toplantı ile seçim startını verdiler.

Dilovası Tepe Restaurant’ta önceki gün bir araya gelen AK Parti Kocaeli Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve 12 ilçe kadın kolları başkanı referandum çalışmaları için görüş alışverişinde bulundular. AK Parti Dilovası Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut’un misafiri olarak bir araya gelen kadın kolları başkanları yapılacak olan referandum çalışmasında izlenilecek olan yol haritası üzerinde uzun süre görüşen kadın kolları başkanları toplantı sonrası sahaya inecek.

SANDIK GÖREVLİLERİ BELİRLENDİ

AK Parti Kadın Kolları Başkanları yapılan toplantıda yapılacak olan referandum ile ilgili olarak sandık müşahitleri, sandık kurulları, sandık başkanları ve okul sorumlularının hazır olduklarını dile getirdiler. 

ÜLKEMİZİN İSTİKRARI VE İSTİKBALİ İÇİN

Yapılan toplantı ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan AK Parti Dilovası Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut, “İl Başkanımız ile birlikte yaptığımız toplantı oldukça verimli geçti. İlçe Kadın Kolları Başkanları yapılan toplantıda seçime hazır olduklarını dile getirdiler. Kadın Kolları yönetimleri olarak ülkemizin geleceği, istikrarı ve istikbali için büyük Türkiye için yola çıkıyoruz. Bizler hazırız. Yarın seçim olacakmış gibi kendimizi motive ettik. İnşallah referandum sürecinde çok iyi bir oy alacak ve yeni Türkiye, güçlü Türkiye yoluna devam edecektir.”dedi.

TÜRKİYE’DE İLK DEFA KOCAELİ’DE UYGULANACAK

Ayrıca AK Parti Genel Merkezi tarafından da takip edilecek olan ve Türkiye genelinde ilk defa Kocaeli’de uygulanacak olan Sokak Sorumluları projesinin de referandum sürecinde hayata geçeceğini belirten Artut,  “ Kocaeli olarak bir ilki gerçekleştiriyoruz. Kocaeli Kadın Kolları yönetimleri olarak belirlediğimiz sokak sorumluları projemizi de hayata geçiriyoruz. Genel Merkezimiz Kocaeli’de uygulanacak bu proje sonrası başarılı olunması takdirinde tüm Türkiye’de bu uygulamayı başlatacaklarını belirtiler. Bu projenin sağlıklı bir şekilde hayata geçmesi içinde elimizden geleni yapacağız.”dedi.  

Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner377

banner149

banner378

Otobüs ve tramvaylar kış tarifesine geçti
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, otobüs ve tramvaylar bugünden itibaren kış tarifesine geçti.

Haberi Oku