banner366
SİYASET:
AK Parti Çayırova Tek Yumruk

10 Şubat 2019 Pazar 14:23

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, belediye başkan ve meclis üyesi aday adayları ile bir araya geldi. İlçe SKM’nin organizasyonu ile düzenlenen kahvaltılı programa AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi, SKM Başkanı Ermiş Göksu, Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dünmez, Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Güler ile belediye başkan ve belediye meclis üyesi aday adayları katıldı.

Bu Ekip Çayırova’yı Temsil Ediyor

Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Ekrem Karahan, birlik ve beraberlik mesajları veren bir konuşma yaptı. Bu ekibin Çayırova’nın mozaiğini; esnafı, sanayici, kadınları, istikbalimizin güvencesi olan gençliğimizi temsil ettiğini ifade eden Karahan, “ Bu ekip özetle Çayırova’mızı temsil ediyor. Sizlerden teşkilatımızı hiç bir zaman unutmamanızı istirham ediyorum. Seçimlerde mesai mefhumu gözetmeksizin çalışacağız. Listeye giremeyen arkadaşlarımız olacak. Giremeyen arkadaşların listeye girenlerden daha fazla çalışacağına inanıyorum” dedi.

Aday Adaylarından Tam Destek

AK Parti SKM Başkanı Ermiş Göksu, Kadın Kolları Başkanı Seyhan Dünmez ile Gençlik Kolları başkanı İbrahim Güler’in selamlama konuşmasından sonra, tek tek kendilerini tanıtıp söz alan belediye başkan ve meclis üyesi aday adayları, 31 Mart seçimlerinde Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi’nin yanında olacaklarını ve seçilmesi için üzerine düşen görevi yerine getireceklerini ifade ettiler.

AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Bünyamin Çiftçi ise konuşmalarına, bu tablonun kendisini ilçe başkanı olduğu dönemdeki 2009 yılı yerel seçimlerine götürdüğünü ve bundan da çok mutlu olduğunu ifade ederek başladı.

Sizleri En İyi Şekilde Temsil Edeceğim

Kendisinin 2004 yılında meclis üyesi, 2007’de milletvekili, 2014’de belediye başkan aday adayı olduğunu belirten Çiftçi,” üç dönem müracaat ettik olamadık ve rabbim nasip etti bugün aday olarak karşınızdayım. Bu uzun soluklu bir yarış. Bu liste 31 kişi. Listeye girenler ile giremeyenler de benim nazarımda eşit. Her biriniz ayrı bir değer. Sizlerin anlayışlı olacağınıza inanıyorum. Biz yeni bir parti değiliz. Katkı sunmanın yolu meclis üyesi olmaktan geçmez. Her birinizle çalışmak isterim. Keşke hepiniz meclis üyesi olabilse. Listeye giremeyen arkadaşların yerinde olsam, girenlerden daha fazla çalışırım. Belediye başkanlığı bu şehirde yaşayan herkesin temsil edildiği makamdır. Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Türkkan metroyu gündeme taşıdı
İYİ Parti Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir...

Haberi Oku