banner558
SİYASET:
Erbakan bütün Kocaeli' nin bayramını kutladı

23 Mayıs 2020 Cumartesi 23:03

 Vatandaş ve esnafa mektup, muhtarlara tebrik kartı.. Toplantı esnasında raporunu sunan, tanıtmadan sorumlu il başkan yardımcısı Şahin Karagöz’ ün aktardığı bilgiye göre, yeniden refah partisi genel başkanı Dr. Fatih Erbakan Kocaeli de yaşayan esnaf, vatandaş ve parti üyelerine mektup göndererek bayramlarını kutladı.

Erbakan ayrıca muhtarlara da bayramlarını tebrik eden bir kart gönderdi. Bu çalışma kapsamında 12 ilçede 13,000 kişiye mektup ulaştırırken, 484 mahalle muhtarında da tebrik kartı ulaştırlıdı. Toplantı bitiminde genel başkanı Dr. Fatih Erbakan’ ın bayram mesajı toplantıya katılanlara okundu. Erbakan bayram mesajında şu ifadelere yer verdi : Bu bayram Müslümanların ve tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olsun "İdrak etmekte olduğumuz bu mübarek Ramazan Bayramı’nın; yoksullukla, geçim derdiyle mücadele eden vatandaşlarımızın, Korona virüs krizi nedeniyle işsiz kalan çalışanlarımızın, esnafımızın, Allah’ın emri Peygamberin sünneti, ana-babanın rızasıyla evlendiği halde erken yaşta evlendiği için hapse düşen babaların, Gayri ahlaki İstanbul Sözleşmesi ve bunun doğrultusunda çıkarılan yasalar nedeniyle çocuklarının geleceğinden endişe eden anne-babaların ve Arakan’ da, Keşmir’de zulüm altında, Yemen ve Suriye’de bombardıman altında inleyen yavruların Afrika’da sömürü, haksızlık, adaletsizlik yüzünden açlıkla pençeleşen milyonların kısacası maddi ve manevi sıkıntı içinde olan tüm vatandaşlarımızın ve ayrıca dünyadaki tüm insanların kurtuluşuna vesile olacak, bu kurtuluşun gerçekleşmesinin tek yolu olan Milli Görüş iktidarına vesile olacak bir bayram olması dileği ve duasıyla, Milletimizin ve tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramı’nı BİR KEZ DAHA tebrik ediyorum.  
Cenab-ı Allah tüm milletimize sağlık, huzur afiyet içerisinde bir bayram yaşamayı nasib eylesin, Millet olarak Ağız Tadıyla yaşayacağımız nice bayramlara hep birlikte tekrar tekrar ulaştırsın İnşallah."
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner377

banner149

banner378

Yarın değil, bugün!
Yeniden Refah Partisi Gebze İlçe Teşkilatı Haftalık toplantısını İlçe Binasında yaptı.

Haberi Oku