banner462
YAŞAM:
Sanal Ofis Tercih Etmenin Avantajları

13 Ocak 2019 Pazar 12:25

 

Günden güne artan iş imkanlarından dolayı gereklilik haline gelen sanal ofis hizmetleri, yurt dışında yaygın olarak kullanılmakta olup ülkemizde de büyük bir ihtiyaç haline gelmektedir. Her sektörde, iş sahiplerinin birbirleriyle rekabet içerisinde olduğu bilinmektedir. İş alanına göre kimi firmalar oldukça başarılı adımlar atarken, bazı firmalar da istedikleri sonuçları elde edememektedir. Her firma başarıya yatırım yapabilmek adına, giderlerini minimuma indirebilecekleri imkanları tercih etmektedirler. Çünkü giderlerin azalması kazancın artması demektir. Firmada aktif olarak çalışmayan ve daha az  masraf yapmak isteyen kişiler için sanal ofis yöntemi kaçırılmayacak bir fırsattır. Bu ofis çözüm yöntemi sayesinde firmalar güvenilir bir adrese sahip olup müşterilerine resmi adres olarak sanal ofisleri gösterebilmektedirler. Prestijli bir adrese sahip olmak firmanın sektörler arasındaki itibarını daha da artırarak müşteri memnuniyetini sağlar. Oldukça uygun fiyatlara kiralanabilen sanal ofisler, şirket giderlerini kısıtlayan bir ofis çözüm yöntemidir. Müşterileriyle haftanın bir günü toplantı yapan kişilerin standart bir ofis kiralaması fazlasıyla maliyetli olur. Avrupa yakası sanal ofis imkanı sunan Kamara firması, müşterilerine diledikleri lokasyonda çalışma fırsatı vermektedir.

İstanbul'un En Güzide Sanal Ofis Lokasyonları

Sanal ofis sayesinde yüksek meblağlar ödemeye gerek kalmadan yeni nesil ofislerden faydalanmak mümkündür.Kaliteli bir adrese sahip olmanızı sağlayan sanal ofisler, ciddi oranlarda kâr elde etmeye yarar. Bu ofis hizmeti sayesinde kurumsal bir telefon hattı tahsis edilerek, çağrılar profesyonel sekreterler tarafından karşılanır. Firmalar adına çalışan personel, gelen çağrıları yanıtlar ve yetkiliye iletilmesi gereken durumları not ederek mail yoluyla iletir. Eksiksiz bir şekilde posta ve kargolar karşılanarak yetkiliye ulaştırılır. Tüm masraflarının üstlenileceği standart bir ofis kurmak iş sahiplerinin daha fazla masraf yapmasına sebep olur. Merkezi ilçelerde ofis kiralamak firmanın prestijini artırsa da maddi hususta iş sahiplerini sıkıntıya sokabilir. Elektrik ve su giderleri, çalışan masrafları, ofisin boya - badana ve tadilat giderleri, vergiler ve sabit faturalar gibi pek çok gider maliyetli olması yönüyle iş sahipleri için zorlayıcı olmaktadır. Merkezi mekanlarda ofis hizmetinin sunulduğu sanal ofis yöntemi, girişimcilerin işlerini prestijli adreslerde uygun fiyata sürdürmelerine yardımcı olur.

 

Maddi kazancını artırmak isteyen kişilerin işlerini minimum masrafla gerçekleştirmeleri sanal ofisler sayesinde mümkündür. Merkezi yerlerde ofis hizmeti sunan sanal ofisler, tercih edilen hizmetler göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun fiyatlara sahiptir. Maddi kar elde etmek isteyen kişilerin geleneksel bir ofise harcayacakları bedeli en aza indirgemeleri gerekmektedir. Bu fırsatı sunan sanal ofisler gerek girişimciler gerekse adrese ihtiyaç duyan iş sahipleri için kaçırılmaz bir fırsattır. İstanbul'da Avrupa yakası sanal ofis imkanlarından yararlanmak isteyenler Kamara firmasının vesilesiyle en popüler semtlerdeki ofislerde işlerini kolaylıkla yürütebilirler.

Sanal ofis, sadece işine odaklanmak isteyen iş sahiplerinin en çok tercih ettiği ofis çözüm yöntemleri arasında yer almaktadır. İş hayatına yeni atılmış girişimcilerin veya kurumsal firmalar için uygun fiyatlarda kiralanabilen sanal ofisler acil durumlarda kurtarıcı vazifesi görmektedir. Sanal ofis paketleri günlük, aylık ya da yıllık olarak kiralanabilmektedir. Kişiler kendileri için en uygun paketi ve lokasyonu tercih edebilirler. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde ofis giderlerinden kurtulmak ve ofis ihtiyaçlarını düşük maliyetlerle gidermek her firma sahibinin isteğidir. Avrupa yakası sanal ofis seçenekleriyle siz de hayalinizdeki semtlerde ofis işlerinizi kolaylıkla yürütebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner377

banner149

banner378

Kuzey Marmara Otoyol Projesi'nde sona yaklaşıldı
İstanbul, Kocaeli ve Sakarya hattında inşa edilen ve bugüne kadar yüzde 85 fiziki ilerleme sağlanan 398...

Haberi Oku