MAGAZİN Haberleri Tümü

KIZINI EVLENDİRDİ

Cihangir Orhan kızını evlendirdi

Nezahat – Gebze Belediye Meclisi CHP eski üyesi Cihangir Orhan çiftinin güzel kızları Ümran, Ayşe – Zafer Taşdemir çiftinin yakışıklı oğulları Onur ile dünya evine girdi. Çiftin kınası Gebze’de yapıldı. Düğün İstanbul Küçükçekmece’de gerçekleşti.

Birbirinden Renkli Konuklar Katıldı

Çiftin kına gecesine CHP Gebze İlçe Başkanı Recep Dursun ile ilçe yöneticileri İsmail Sungur ve Serdar Tüze, CHP Gebze Gençlik Kolları Başkanı Esener Eşsiz ile İl Gençlik Kolları eski Başkanı Gökhan Orhan, Gebze KAI (Kars Ardahan Iğdır) Derneği Başkanı Metin Baytöre ve eski Başkanı Cemal Dursun, Gebze Kent Politikaları Geliştirme Derneği Başkan Yardımcısı Gazi Aydoğdu, Gebze Belediyesi eski meclis üyelerinden Abdullah Yılmazel ve Kemal Balcı’nın da aralarında bulunduğu çok sayıda konuk katıldı.

Davul Zurna İle Eğlendiler

Program sunuculuğunu Cihangir Orhan ile birlikte aynı dönem meclis üyeliği yapan Kemal Balcı üstlendi. Kına konukların Orhan ve Taşdemir aileleri tarafından karşılanması, gelin ve damadın piste gelmesi, takı töreninin ardından gecenin ilerleyen saatlerine kadar davul zurna eşliğinde eğlenceyle sürdü.   Selvi GEÇAL 

banner428
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz