MAGAZİN Haberleri Tümü

Mehmet Kılıç Kızını Nişanladı!

Darıca, Kazım Karabekir Mahallesinde oturan, bölgenin tanınmış isimlerinden, Halk Müziği sanatçısı Mehmet Kılıç kızını nişanladı. Nişan yüzüklerini ise düğün, nişan ve cenazeleri hiç kaçırmayan CHP 22.23.24 dönem Ardahan Milletvekili Ensar Öğüt taktı. Öğüt’e vatandaşların yoğun ilgisi gözlerden kaçmadı.


ET İLE TIRNAK GİBİYİZ İŞTE BU

Mehmet ve Yosma Kılıç çiftinin kızı Elif ile, Fikret ve Çiçek Karapapak çiftinin oğlu  Efe Karapapak,   darıca Kafkas Düğün salonunda nişanlandı. Çok sayıda davetlinin katıldığı nişan töreninde yüzükleri ise Ensar Öğüt taktı.  Kökenleri farklı olmasına rağmen iki ailenin kız alıp vermesinin ülkemizin, kardeşlimizin ve birarada yaşamamız en güzel örneklerinden biri olduğuna dikkat çeken ve “et ile tırnak dedikleri işte bu” diyen Ensar Öğüt, Kılıç ve Karapapak ailesini kutladı. Öğüt, yüzükleri takarken, genç nişanlılardan  birbirlerine karşı sevgi ve saygıyı her zaman canlı tutmalarını, dayanışmayı ve birbirlerini dinlemeyi hiçbir zaman elden bırakmamalarını öğütledi.   
Nişanda başta sanatçı Mehmet Kılıç olmak üzere sahne alan sanatçılar davetlilere neşeli saatler geçirtirken, Ensar Öğüt de çekilen halaylara da  eşlik etti. Kılıç ve Karpapak aileleri kendilerini yalnız bırakmadıkları için Ensar Öğüt’e teşekkür ettiler.banner428
Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz