SPOR Haberleri Tümü

Gebzespor 62. yılını kutladı

Gebzespor Kulübü’nün kuruluşunun 62. yılı onuruna düzenlenen birlik ve berberlik gecesinde konuşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebzespor, Gebze’mizin bir değeri ve bu değeri hep birlikte yaşatacağız” dedi.

 Gebzespor Kulübü’nün kuruluşunun 62. yılı onuruna düzenlenen birlik ve berberlik gecesinde konuşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, “Gebzespor Gebze’mizin bir değeri ve bu değeri hep birlikte yaşatacağız” dedi. Holiday Otel’de gerçekleşen birlik ve beraberlik gecesine Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, CHP İlçe Başkanı Recep Dursun, Gebzespor Kulüp Başkanı İlker Çakır, kulüp yöneticileri ve sporcular katıldı. Gecede konuşan Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker” Gebzespor Gebze’mizin bir değeri ve bu değeri hep birlikte yaşatacağız.


GEBZESPOR’UN YANINDAYIZ

Gebze Belediyesi olarak Gebzespor’un yanındayız. Hepimiz elimizi taşın altına koyacağız ve Gebzespor hak ettiği yere gelecek. Gebze Belediyesi olarak elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.  Ben şahsım adına Gebzespor Başkanı İlker Çakır ve yönetimini çalışmalarından ötürü tebrik ediyorum. Bu sene belki olmadı ama seneye ben inanıyorum ki Gebzespor bir üst lige çıkacak.” ifadelerini kullandı.

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz