KÜLTÜR VE SANAT Haberleri Tümü

Sefa Özmen - ARSA YATIRIMININ GÖZDESİ İZMİT VE KANDIRA

Gebze, Körfez Ve Derince Köylerinde Arsa Fiyatlarının Artmasından Dolayı İzmit Ve Kandıra Bölgesine Gün Geçtikçe Talep Artmaktadır.

 
İZMİT VE KANDIRA’YI YATIRIM İÇİN CAZİP KILAN AVANTAJLAR:

-Karadeniz Sahil Yolu Projesi Kandıra Sınırlarından Geçmektedir.

-İzmit Ve Kandıra Köyleri; İstanbul’un Ve Gebze’nin Fiyatlarına Göre Oldukça Düşüktür Ve Gelecek Vadetmektedir.

-İzmit Ve Kandıra’nın Kesiştiği Noktada; Kandıra Gıda Organize Sanayi Bölgesi (Kandıra Osb) Kurulmaktadır. İzmit Ve Kandıra’nın Arasına                Kurulacak Olan Sanayi Ve Konut Alanlarıyla Adeta Kandıra, İzmit Merkeze 20 Kilometre Yakınlaşmaktadır. Sanayi, Kandıra Cezaevi’nin
  Hemen   Yanına Kurulmaktadır.

-Kandıra Turizm Bölgesi İlan Edildi, Kentin Yıldızı Daha Da Parlamaktadır.

-Yatırım Bölgesi İstanbul’a Ulaşımı Çok Kolay, Yolları Çok Düzgündür. Özellikle 3. Köprü Yapımı İle Yapılacak Olan Yeni Marmara Otoyolu İle Daha      Kolay Ulaşılabilir Olacaktır.

-Bölge Doğa Olarak Harika Konumda; Yeşilliği Bozulmamış; Doğa Severler Ve Kafa Dinlemek İsteyenler İçin Mükemmel Yerler Mevcut.

- 3. Köprü Yapılmakta Ve Karadeniz Sahil Yoluna Bağlanıyor Olması Bölgeye Değer Katmaktadır. 

- Ekolojik Tarım İçin Verimli Topraklar Mevcuttur.

- 3. Köprü Yolu Yani Kuzey Marmara Otoyolu Yatırım Bölgesinden Geçmektedir. Yapılacak Olan Turnikelerle Ulaşım Çok Daha Pratik Olacaktır.

-İzmit-Kandıra Yolu Duble Yol Olmakta Ve Hem Marmara Otoyoluna Hem De Karadeniz Sahil Duble Yoluna Bağlanmaktadır. Karadeniz Sahil Yolu; İzmit Kandıra Yolu Aracılığıyla Yeni Marmara Otoyolu’na Bağlanacaktır.

Pek Çok Açıdan Kalkınan, Gelişen Ve Değerlenen Bölgede Yatırım Yapmanız Menfaatiniz Gereğidir.                                         BİR ARSA ALIN! YARIN “KEŞKE” DEMEYİN

 

Yorum Gönder
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir. Teşekkür Ederiz.
Yorumunuz onaylanmıştır, teşekkür ederiz.
Ad Soyad
Yorumunuz