banner490
 

Hediye, anma hatırlama ve vefadır.

Hediye, saygı ve sevginin simgesidir.

Hediye; ilim, irfan ve tarihtir.

Hediye, bizi biz yapan kültürdür.

Hediye, karşılığı beklenmeyen değerdir.

En güzel hediye, değeri gün geçtikçe artan kitaptır.

Kitap, vefalı dost ve en güzel arkadaştır.

Korona günlerinde okumanız için, Ramazan Bayramı hediyesi olarak belgesel tadında ‘’İl İl Türkiye’de Devri Alem’’ e – kitabımızı siz değerli okuyucularımıza ücretsiz armağan ediyoruz.

Türkiye’nin eşsiz güzellikleri saymakla bitmez. Her köşesi ayrı bir güzellik barındıran ülkemizde mutlaka görülmesi gereken, koruma altına alınıp, sahip çıkılması gereken yerler bulunuyor. Vatanımızın bu güzelliklerini gezerek, kaleme aldığım ‘’İl İl Türkiye’de Devri Alem’’ kitabımızda illerimizin kültür ve medeniyet tarihini araştırmak için Türkiye’yi gezdim. Türkiye’nin her yerini kameram ve fotoğraf makinem ile gezerek illerimizin güzelliklerini belgelemeye çalıştım. Ülkemizin Doğusundan Batısına kadar bulunan tüm güzellikleri sizlerle paylaşıyor, bu değerli eserimizi okuyarak görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

Kitabımızı ücretsiz olarak bu linkten indirebilirsiniz;

https://issuu.com/dunyadadevrialem/docs/i_l_i_l_t_rki_ye_bask_

Hediyemizi kabul ettiğiniz için sonsuz teşekkürler…

BELGESEL TADINDA İL İL TÜRKİYE’DE DEVRİ AİLEM

Araştırmacı gazeteci ve Devri Alem Belgesel TV program yapımcısı olarak üzerinde uzun zamandan beri çalıştığımız Belgesel Tadında İl İl Türkiye’de Devri Alem kitabımızı E-kitap olarak hazırlayıp yayınladık. İl İl Türkiye kitabımızı, İlim Kültür Tarih Araştırmaları Merkezi www.iktav.com olarak hazırlayıp siz değerli okurlarımızın yüksek bilgi ve ilgilerine sunmanın mutluluk ve huzuru içindeyiz. Hazırladığımız bu kitabı, rahmetli babam, annem ve halama ithaf ediyorum. 300 sayfaya yakın Türkiye’nin tüm illerini tanıtan bu kitabımızı, bizleri büyük özveri ile okutup milli ve manevi tarih bilinci ile yetişmemize vesile olan rahmeti Rahman’a kavuşan Babam Mustafa, Annem Emine ve Halam Fadime Kahraman’ın aziz hatıralarına ithaf ediyor, ebediyete intikal eden tüm baba, anne ve halalar başta olmak üzere tüm geçmişlerimizin ruhu için sizleri Fatiha okumaya davet ediyorum. El Fatiha…

BU GÜNLER GEÇECEK

Korona vebası geçecek, güzel günler gelecek. Her günümüzün bayram gibi olmasını diliyoruz.  Moral değerlerimiz bozulmadan, yaşama sevincimiz artarak büyüsün ve korona vebası en kısa zamanda sona ersin. Allah cc devlet ve milletimizin yardımcısı olsun.

Medya gurubumuz ve kültür hizmeti veren kuruluşlarımız adına sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimizle bir kez daha bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar, selam ve saygılar sunarız.

Hayırlı bayramlar…

İsmail kahraman

www.iktav.com

www.devrialem.tv

www.gebzegazetesi.com

www.herekeipekhali.com

www.sakaryazaferi.com

www.vatanyahutfindik.com

www.ismailkahraman.net


Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner377

banner149

banner378