Kocaeli Halk Eğitim Merkezi Müdürlerinden Cam Sanatı Atölyesine Ziyaret
Kocaeli Halk Eğitim Merkezi Müdürleri tarafından, Gebze Halk Eğitim Merkezi Cam Sanatı Eğitim atölyesine ziyarette bulunuldu.
19 Ocak 2023 Perşembe 17:23
Eğitmen Gönül Kocamaz tarafından Halk eğitim müdürlerine cam ertime teknikleri ile ilgili bilgiler verildi. Şaloma da çalışan öğrencileri dikkatle izleyen müdürler cam sanatına dair merak ettikleri detayları eğitmen hanıma sordular. Gönül hanım yaptığı takılardan misafirlere hediye olarak verdi.