banner462
GÜNDEM:
İSU'dan su kesintisi açıklaması

14 Eylül 2019 Cumartesi 10:39

Gece saatlerinden itibaren Gebze İlçesi; Adem Yavuz, Cumhuriyet, Mimar Sinan, Yavuz Selim, Ulus, ve Hürriyet Mahallesi üstü Kotları, Mevlana ve İstasyon Mahallelerinin bir kısmı, Hacı Halil, Yenikent, Gaziler, Mustafa Paşa, Köşklüçeşme, Osman Yılmaz, İnönü, Güzeller, Kirazpınar, Arapçeşme, Sultan Orhan, Tatlıkuyu, Barış, Muallimköy ve Tavşanlı Mahallelerinin tamamı Çayırova İlçesi; İnönü ve Emek Mahallelerinin tamamında su kesintisi yaşanıyor.

Su kesintisi ile ilgili İSU’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Gebze İlçesinde 1200 mm çapındaki ana isale hattı üzerinde arıza meydana gelmiştir. Arızanın tamir süresi 12 saat olarak öngörülmektedir. Akabinde bölgeye kademeli olarak su verilmeye başlanılacaktır. Ana isale hattı ve şebekenin dolması ile birlikte üst kotlardaki abonelerimize 24 saat içerisinde su ulaşabilecektir.

Söz konusu hattın yenilenmesi ve deplase edilmesi için proje çalışmaları tamamlanmış ve yatırım kararı alınmıştır. Proje, ihale aşamasında olup en kısa süre içerisinde yeni hattın imalatına başlanacaktır.


Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner377

banner149

banner378

Gebze Genç MÜSİAD Kongre yaptı
Gebze Genç MÜSİAD 5.olağan kongresini yaptı. Yapılan kongrede Ömer Faruk Uysal, Genç MÜSİAD Gebze şubesinin...

Haberi Oku