banner571
RÖPORTAJ:

24 Kasım 2015 Salı 10:32

Gebze Teknik Üniversitesi kuruluşnun 1. yılını Gebze Gazetesi ve Devr-i Alem Belgesel TV programına değerlendirdi. Haftanın Sohbeti konulu programa katılan Gebzee Teknik Üniversitesi rektörü ile özel söyleş gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde ulusal ve bölgesel birçok TV kanalında yayınlanacak programda rektör Görgün, üniversitenin bugününü ve geleceğini anlattı. Rektör ile yaptığımız haftanın söyleşisi Kocaeli Gebze TV'nin youtube hesabındaki https://www.youtube.com/watch?v=IsCfE9ayI40 linkten tıklayarak izleyebilirsiniz.

Araştırmacı - Gazeteci ve Belgesel Yönetmeni İsmail Kahraman tarafından kaleme alınan "Gebze Teknik Üniversitesi'nden örnek alınmalı" başlıklı makaleyi okumak için http://www.gebzegazetesi.com/gebze-teknik-universitesinden-ornek-alinmali-makale,1301.html  linkine tıklayabilirsiniz.
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
vatandaş 4 yıl önce

sayın rektörüm; gebze teknik üniversitesine lisansüstü programlara;özellikle fen bilimlerine başvuran öğrencilerden kimler hak ettiği halde ekarte ediliyor,kimler kabul ediliyor bir lütfedip incelediniz mi..? özellikle araştırma görevlilerini seçerken.??? bana göre.....gebze teknik üniversitesi = fettöcu akademisyen fabrikası = hainler mangası.....iki şey bir şeye eşitse; o iki şey birbirine eşittirrr...

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner377

banner149

banner378

Muhtar Kandaz ‘İşimi severek yapıyorum’
Arapçeşme Mahallesi muhtarı Remzi Kandaz Gebze Gazetesi'ni ziyaret etti. Kandaz muhtarlık süreci ile ilgili...

Haberi Oku