GÜNDEM:
Çevre için whatsapp hattı!

01 Şubat 2016 Pazartesi 10:25

 Teknoloji çağının getirdiği yeniliklere hızlı bir şekilde ayak uyduran Gebze Belediyesi çevre ve temizlik hizmetlerinde yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Gebze Belediyesi’nce 7/24 kesintisiz olarak verilen çevre ve temizlik hizmetlerinin daha hızlı ve kolay ulaşılabilir olması için “Whatsapp Çevre ve Temizlik Talep Hattı” kuruldu.
ÇEK GÖNDER 
Whatsapp Talep Hattı’nı hizmete açan temizlik işleri müdürlüğü, vatandaşlardan gelen temizlik ve çevre kirliliği ile ilgili uyarı ve taleplere anında cevap vererek bildirilen adrese hızlı bir şekilde müdahale edebilecek. Gebze Belediyesi tarafından whatsapp uygulaması üzerinden hizmete açılan 0 537 642 10 10 numaralı Whatsapp Talep Hattı ile haftanın 7 günü 24 saat talep ve şikayetlere cevap verilecek. Vatandaşlar, kontrolsüz atılmış çöp, moloz ve ömrünü tamamlamış lastikler ve birçok atık türüyle ilgili talepler, evindeki atıl hale gelmiş mobilya atıkları, konteyner yanında biriken çöp ve atıklar, kapı ve apartman önüne çöp toplama saatinden önce bırakılan atıklarla ilgili konularda fotoğraf çekip, adres bildiren mesaj yazarak whatsapp hattından temizlik işleri yetkililerine ulaşabilecek. Yetkililer ekipleri süratle talep noktasına yönlendirecek. 

Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Mustafa küreci 2 hafta önce

Belediye çöp arabası her sabah geliyor çöpü almadan gidiyor bu nasıl iştir.ulus mahallesi 2149/şok. No:19

Misafir Avatar
Muhammet can 1 ay önce

Ulus mah. Ordu cad. 2140 sokakta oturuyorum. Sokağın devamında inşaat başlatıldı. (kılavuz gençlik merkezi ve cumhuriyet lisesi yanında) İnşaatda kullanılan köpükler hava koşulları ve çocuklar dan dolayı etrafa saçılıyor. Evimin kapısı 2 sefer temizleme ragmen yine aynısı oldu. Bu gun inşaat sahibiyle görüştüm, hiçbir eylemde bulunmadı 2 hafta içinde İnşaatda kullanılacak dedi 2 haftaiçin ben bunu nereye götüreceğim diye söylendi. çocuklar yapıyor diye onları suçladı. Daha üstelemedim.. Gereğinin yapılması konusunda desteğinizi bekliyoruz..

Misafir Avatar
Mümin ÇILDIRAY 2 ay önce

Gaziler mah 1702 sok girişinde yıkılan evlerin olduğu yer çöplüge döndü buna bir çözüm bulmanızı istiyorum

Misafir Avatar
Hasan Demirli 9 ay önce

Osman Yılmaz mah.Kızılay CAD.603 sokakta oturuyorum. Sokaktaki çöp kutularının tamamına yakını kırılmış durumda ve yollara atık suları akıyor. Havaların ısıasıyla koku ve sinekler artmaya başladı. İlgililerin dikkatine.

Misafir Avatar
Ayşenur 1 yıl önce

Beylikbağı bilim sanat merkezine acilen bilgisayar gelsin çünkü ders çalışamıyorum ders çalışmak için illahi birinin kalkması gerekiyor ama herkesin ders çalışma süresi çok fazla bende onları bekleyemiyorum bütün zamanım çöp oluyor ders çalışmamı engelliyor

Misafir Avatar
Yasemin 1 yıl önce

Gebze Yenikent mah köpekler artık insanlara çocuklara saldırıyor geçen gün 4 köpek kedi parçaladı kimse alamadı kediyi artık korkuyoruz lütfen bakım evlerine alın bu köpekleri

Misafir Avatar
AHMET çakır 2 yıl önce

Sivri sinekler çok kötü ivedi halledilmesi lazım

Misafir Avatar
Durak Ağca 2 yıl önce

Kirazpınar mahaellnde atsam var ne zaman imara açılacak konumundan bilgi istiyorum

banner375

banner376

banner377

EYT teklifi TBMM’de
AK Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu: - “En geç haftaya Salı veya Çarşamba günü EYT’nin...

Haberi Oku