GÜNDEM:
Çevre için whatsapp hattı!

01 Şubat 2016 Pazartesi 10:25

 Teknoloji çağının getirdiği yeniliklere hızlı bir şekilde ayak uyduran Gebze Belediyesi çevre ve temizlik hizmetlerinde yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Gebze Belediyesi’nce 7/24 kesintisiz olarak verilen çevre ve temizlik hizmetlerinin daha hızlı ve kolay ulaşılabilir olması için “Whatsapp Çevre ve Temizlik Talep Hattı” kuruldu.
ÇEK GÖNDER 
Whatsapp Talep Hattı’nı hizmete açan temizlik işleri müdürlüğü, vatandaşlardan gelen temizlik ve çevre kirliliği ile ilgili uyarı ve taleplere anında cevap vererek bildirilen adrese hızlı bir şekilde müdahale edebilecek. Gebze Belediyesi tarafından whatsapp uygulaması üzerinden hizmete açılan 0 537 642 10 10 numaralı Whatsapp Talep Hattı ile haftanın 7 günü 24 saat talep ve şikayetlere cevap verilecek. Vatandaşlar, kontrolsüz atılmış çöp, moloz ve ömrünü tamamlamış lastikler ve birçok atık türüyle ilgili talepler, evindeki atıl hale gelmiş mobilya atıkları, konteyner yanında biriken çöp ve atıklar, kapı ve apartman önüne çöp toplama saatinden önce bırakılan atıklarla ilgili konularda fotoğraf çekip, adres bildiren mesaj yazarak whatsapp hattından temizlik işleri yetkililerine ulaşabilecek. Yetkililer ekipleri süratle talep noktasına yönlendirecek. 

Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Hasan Demirli 4 hafta önce

Osman Yılmaz mah.Kızılay CAD.603 sokakta oturuyorum. Sokaktaki çöp kutularının tamamına yakını kırılmış durumda ve yollara atık suları akıyor. Havaların ısıasıyla koku ve sinekler artmaya başladı. İlgililerin dikkatine.

Misafir Avatar
Ayşenur 9 ay önce

Beylikbağı bilim sanat merkezine acilen bilgisayar gelsin çünkü ders çalışamıyorum ders çalışmak için illahi birinin kalkması gerekiyor ama herkesin ders çalışma süresi çok fazla bende onları bekleyemiyorum bütün zamanım çöp oluyor ders çalışmamı engelliyor

Misafir Avatar
Yasemin 9 ay önce

Gebze Yenikent mah köpekler artık insanlara çocuklara saldırıyor geçen gün 4 köpek kedi parçaladı kimse alamadı kediyi artık korkuyoruz lütfen bakım evlerine alın bu köpekleri

Misafir Avatar
AHMET çakır 12 ay önce

Sivri sinekler çok kötü ivedi halledilmesi lazım

Misafir Avatar
Durak Ağca 1 yıl önce

Kirazpınar mahaellnde atsam var ne zaman imara açılacak konumundan bilgi istiyorum

Misafir Avatar
Durak Ağca 1 yıl önce

Kirazpınar mahaellnde atsam var ne zaman imara açılacak konumundan bilgi istiyorum

Misafir Avatar
Ömer Korucu 6 yıl önce

Birazda bu akşamları uyutmayan sivrisineklerle ilgilenseler memnun olacağız

banner375

banner379

banner373

banner376

banner377

banner378

Valimiz Sayın Seddar Yavuz’un 1 Temmuz Denizcilik...
1 Temmuz 1926’da yürürlüğe giren Kabotaj Kanunu Türk Denizciliğinin bağımsızlığı ve geleceği açısından...

Haberi Oku