banner366
SİYASET:
Aydın Ünlü, Provokasyonlara Karşı Teşkilatları Uyardı

09 Mayıs 2018 Çarşamba 17:43

banner401

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli teşkilatlar sokak sokak, mahalle mahalle cumhur ittifakını anlatıyor. Bu programlardan bir yenisi ise Milliyetçi Hareket Partisi Dilovası İlçe teşkilatı tarafından düzenlendi. 24 Haziran erken seçimlerinde görev alacak sandık görevlilerine tek tek eğitim verildi. Programda konuşan MHP Dilovası İlçe Başkanı Cihan Sevinç, “Vatandaşımız kurulan emperyalist oyunların farkında, bu oyunun ilkini liderimiz Devlet Bahçeli bozdu. 24 Haziran günü de oylarıyla vatandaşımız bozacak. Bu yüzden hepimiz sandıklarımıza sahip çıkmalıyız” dedi. 

 

KOCAELİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLDU

 

İlçe Başkanı Sevinç’in ardından konuşmasını gerçekleştiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün Türkiye’de gündeme belirleyen siyasi hareket MHP’dir. MHP bu süreçte bütün çirkin saldırılara karşı bir ve bütün olmuştur. Kocaeli yani sizler Türkiye genelinde eğilmeyen teşkilat olarak örnek oldunuz. Şimdi ise yeni bir süreç var adı 24 Haziran seçimleri. Liderimiz işaret etti. Bizim adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhur ittifakının başarılı olması adına sandıklarınıza hakim olun. Listeleri vereceğiz. Kapı kapı 24 Haziran’ın önemini, neden Cumhur ittifakını anlatın” ifadelerini kullandı. 

 

SEÇİM SÜRECİNDE PROVOKASYONA DİKKAT

 

Saha çalışmalarında hatta, mahalle toplantılarında karşılaştığınız bazı tepkilerin iyi okunması gerektiğini vurgulayan MHP Kocaeli il başkanı Aydın Ünlü, 24 Haziran seçimleri öncesi provokasyona dikkat edin uyarısında bulundu. Ünlü, “Bizim derdimiz, ülkemizin geleceği. Kim ne demiş, ne yapmış umursamayın. Gayemiz bu ülkenin çocuklarına huzurlu ve güçlü bir Türkiye bırakmak. O yüzden sakın sizi kışkırtmak isteyen, toplantılarınızı bölmek isteyenlerin kışkırtmalarına asla kapılmayın” cümleleri ile süreç konusunda önemli uyarılarda bulundu. Toplantıya MHP Kocaeli Milletvekili Aday Adayları Selim Kara, Necati Deniz, Ertan Yılmaz, Serkan Kural, Ekrem Yılmaz, Muhterem Çay, Tolga Öztürk, Musa Demir’de katılım sağladı. 

 

banner402
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner341

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner398

banner346

banner149

banner378

Darıca’dan İlk Mesaj!
AK Parti’de ilk aday tanıtım toplantısı Darıca’da geniş katılımla gerçekleşti. Toplantıda Cumhur...

Haberi Oku