banner534
GÜNDEM:
Biz Gönüller Yapmak, Gönül Kazanmak İçin Çalışıyoruz

06 Aralık 2019 Cuma 12:20

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, Gebze Sultan Orhan Mahallesi’nde İlyas Bey Cami cemaatiyle ve çevre esnaflarını ziyaret etti. Sağlık Taksi durağındaki taksici esnafını da ziyaret eden Başkan Büyükakın, bölgedeki çay ocağında mahalle sakinleriyle hasbihal etti. Vatandaşlarla yakından ilgilenen, yoğun ilgi ve samimi bir şekilde karşılanan Başkan Büyükakın, “Biz gönüller yapmak, gönül kazanmak için çalışıyoruz. Ortaya koyduğumuz eser ve hizmetlerimizle de halkımızın yaşamını kolaylaştırıyoruz” dedi.

 

“ÇOK KOŞTURACAK VE DAHA FAZLA HALKIMIZA HİZMET EDECEĞİZ”

Vatandaşlarla ve esnaflarla keyifli bir sohbet gerçekleştiren, mahallelerindeki hizmetler için teşekkür eden Sultan Orhan Mahallesi sakinlerinin ilgisine ayrıca teşekkür eden Başkan Büyükakın, “Büyükşehir Belediyesi olarak esnafımızdan çiftçilerimize, işçilerimizden iş dünyamıza, her kesimin derdiyle dertlenmeye devam ediyoruz. Bugün dünden daha çok çalışacak daha çok koşturacak ve daha fazla halkımıza hizmet edeceğiz. Gebze ilçemizin ulaşımdan gençlik hizmetlerine, alt yapıdan üst yapısına kadar her alanı için ter dökmeye devam ediyoruz. Ülkemizin gelecekteki hedefleri için çalışmaya, 2023 hedefleri için de gayret etmeye devam edeceğiz” ifadelerini sarf etti.

 

“HÜNKAR ÇAYIRI İÇİN AVAM PROJE ÇALIŞMALARIMIZ BİTTİ”

İlyas Bey Cami cemaatiyle olan sohbetinde bu bölgenin huzur ve kardeşliğine katkı sunan herkese teşekkür eden Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ulaştırma Bakanlığı’na devir edilen Metro projesi hakkında vatandaşlara bilgi vermeyi de ihmal etmedi. Metro projesinin Gebze için çok önemli olduğunu söyleyen Başkan Büyükakın, “Çalışmalar devam ediyor. Biz de yakından takip ediyoruz. Hünkar Çayırı için avam proje çalışmalarımız bitti. Orada da çok güzel bir eser Gebze ilçemize ve bölgemize kazandıracağız. Bizler icraat yapmak ve vatandaşımızın beklentilerine gönülden cevap vermek için çalışıyoruz” açıklamasını yaptı. Birliktelikler yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.  Başkan Büyükakın’ın ziyaretlerine AK Parti Gebze İlçe Başkanı İrfan Ayar ve Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü İbrahim Pehlivan da eşlik etti.

 


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner370

banner375

banner379

banner373

banner376

banner377

banner149

banner378

ÇANAKKALE SAVAŞLARI MOBİL MÜZE KOCAELİ’YE...
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından ‘Gezgin Kültür Festivali’ kapsamında hayata geçirdiği, “Çanakkale...

Haberi Oku