İLÇE HABERLERİ:
Bıyık: ‘Uyum içinde Darıca'yı hizmetle donatacağız'

19 Şubat 2024 Pazartesi 21:08

Darıca Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Darıca Belediye Başkan Adayı Muzaffer Bıyık, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gün içerisinde esnaf ve mahalle buluşmaları gerçekleştiren Başkan Muzaffer Bıyık, akşam saatlerinde ise sivil toplum kuruluşları ve derneklerle istişare toplantılarında bir araya geliyor. AK Parti Darıca İlçe Başkanı Köksal Şakar’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde Başkan Muzaffer Bıyık, dernek yönetimleriyle fikir alışverişinde bulunuyor. Kars Digor Türkmeşen Köyü, Giresun Çamoluk Okçaören Köyü ve Erzurum Aziziye Akdağ Köyü Derneği’ne konuk olan Başkan Muzaffer Bıyık, yapılan çalışmalar hakkında bilgi verip önümüzdeki dönemde yapılması planlanan projeleri anlattı. 

UYUMLA BİRLİKTE BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Hizmetlerin aksamaması için uyum ve işbirliğinin önemli olduğunu vurgulayan Başkan Muzaffer Bıyık, “Yaklaşık 5 yıldır Darıca Belediyesi olarak gerek hükümetimiz gerekse de Büyükşehir Belediyemiz ile uyum içerisinde ilçemize birçok önemli eser kazandırdık. Bu uyum ve işbirliğini yeni dönemde de sürdürerek Darıca’mızı hizmetlerle donatmaya devam edeceğiz. Hizmetin devamı için uyum ve işbirliği çok önemli. Hükümetimizin önemli yatırımları olacak. Aynı şekilde Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Tahir Büyükakın’ın seçim beyannamesinde önümüzdeki dönem için ilçemize çok önemli projeleri olacak. Uyum ve işbirliği ile kazanan Darıca olacak” diye konuştu.

DARICA’YI BİRLİKTE YÖNETİYORUZ

Katılımcı belediyecilik anlayışıyla Darıca’yı ortak akılla yönetmeyi sürdüreceklerini de kaydeden Başkan Muzaffer Bıyık, “Sivil toplum kuruluşları ve derneklerin fikirlerini önemsiyoruz. Her fırsatta bir araya gelerek görüş ve önerileri dinliyoruz. Göreve geldiğimiz günden beri Darıca’mızı ortak akılla yönetmek için bu tür istişarelere önem veriyoruz” diye konuştu. Dernek başkanları da Başkan Muzaffer Bıyık’a kendilerini dinlediği ve her zaman destek verdiği için teşekkür ettiler.

banner982
Anahtar Kelimeler
Darica
Misafir Avatar
İsminiz
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner376

banner375

banner377

banner981

Tenis merkezine modern sosyal tesis binası
17 dönümlük alanda inşa çalışmaları başlayan dünya standartlarındaki tenis merkezinin tesis binasının...

Haberi Oku